Apie mus

Esate nuolatinis mūsų klientas? O gal tik susipažįstate su mūsų leidykla? Mes pasirengę Jums padėti! Garantuojame asmeninį dėmesį ir išskirtinį aptarnavimą.

Beveik tris dešimtmečius dirbame Jums

Leidykla „Vaiga“ – tai šeimos įmonė, veikianti nuo 1991 m. Pradėjusi nuo trijų
pavadinimų leidinių pirmaisiais gyvavimo metais, šiuo metu „Vaiga“ išleidžia apie
100 pavadinimų knygų per metus. Didžiausią dalį mūsų asortimento sudaro vaikams skirta grožinė, mokomoji, lavinamoji, ugdomoji literatūra.

Leidžiame

Pagrindinį leidyklos asortimentą sudaro vaikams skirtos knygos: klasikinės pasakos ir nuotykių istorijos, enciklopedijos ir pažintiniai leidiniai, knygos vaiko koncentracijai, loginiam mąstymui ir kūrybingumui lavinti, veiklos, spalvinimo, užduočių, lipdukų knygelės. Besimokantiems užsienio kalbų siūlome įvairių anglų, vokiečių, rusų kalbų žodynų, pasikalbėjimų, glaustų gramatikų. Ypač vertiname lietuvių tautosaką ir nuoširdžiai stengiamės, kad ši mūsų tautos paveldo dalis pasiektų kuo platesnę auditoriją, tad didžiuojamės jau išleistais ir vis naujai pasirodančiais tautosakos leidiniais.

Bendradarbiaujame

Leidykla bendradarbiauja su daugeliu autorių, sudarytojų, vertėjų, užsienio šalių (Vokietijos,
Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Slovakijos, Australijos, Čekijos) leidyklomis, kasmet dalyvauja
pasaulinėje Frankfurto knygų mugėje, kur susitinka su ilgamečiais savo partneriais ir dairosi naujų bendradarbiavimo krypčių. Leidyklos stendą su naujausiais leidiniais galima aplankyti ir kasmetinėje literatūros madas diktuojančioje šventėje – Vilniaus knygų mugėje.

Palaikome

Palaikome ir bendradarbiaujame su debiutuojančiais lietuvių autoriais: 2016 m. išleidome Inesos Gervės raidžių ir daiktų enciklopediją „Mano pirmoji abėcėlė“, 2018-aisiais – tos pačios autorės knygelę „Pirmoji abėcėlė ir skiemenuoti žodžiai“. 2018 m. skaitytojus pasiekė jaunosios kartos rašytojos Eglės Ramoškaitės knyga paaugliams (bet nebūtinai tik jiems) „Tarp gyvenimo ir vilties“, o 2019 m. – Rūtos Vaškienės eilėraštukų ir eiliuotų pasakų knyga „Svajų pėdom“. 2020 m. Vilniaus knygų mugėje pristatėme debiutinę Jovilės Jurkonytės knygą „Abejur. (Ne)paprastos pasakos“.

Parduodame

Mūsų leidžiamų knygų galima įsigyti internetu (www.vaiga.lt ir kitose knygomis prekiaujančiose el. parduotuvėse), taip pat visuose didžiuosiuose prekybos centruose, visuose knygynuose ir „Lietuvos pašto“ skyriuose.

Mūsų komanda

Vaidotas Gadliauskas

Direktorius

Renata Gadliauskienė

Pardavimų ir rinkodaros vadovė

Marius Gadliauskas

Pardavimų vadybininkas

Beneta Markaitytė

Projektų vadovė