NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje nuo 29 eur. - 24 % nuolaida visoms prekėms su kodu JONINES24

Pirkimo ir grąžinimo taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios taisyklės nustato pirkimo-pardavimo sutarties sąlygas, kai Pirkėjas įsigyja prekes iš elektroninės parduotuvės vaiga.lt.

1.2. Pirkimo-pardavimo sutartis laikoma sudaryta, kai Pirkėjas suformuoja ir pateikia užsakymą internetinėje parduotuvėje vaiga.lt, o Pardavėjas patvirtina užsakymą elektroniniu paštu.

1.3. Naudodamasis vaiga.lt, Pirkėjas sutinka su šiomis taisyklėmis ir privalo jų laikytis.

2. Privatumo politika

2.1. Pirkėjas, užsakydamas prekes, privalo pateikti tikslius savo asmens duomenis: vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.

2.2. Pardavėjas užtikrina, kad Pirkėjo asmens duomenys bus naudojami tik užsakymo vykdymui ir nebus perduoti tretiesiems asmenims, išskyrus Lietuvos Respublikos įstatymuose numatytus atvejus.

3. Užsakymo pateikimas ir apmokėjimas

3.1. Pirkėjas gali užsisakyti prekes internetinėje parduotuvėje vaiga.lt bet kuriuo paros metu.

3.2. Pirkėjas privalo apmokėti už prekes vienu iš Pardavėjo nurodytų apmokėjimo būdų.

3.3. Pardavėjas pradeda vykdyti užsakymą tik gavęs pilną apmokėjimą už prekes.

4. Prekių pristatymas

4.1. Knygos pristatomos per „Venipak“ kurjerį Jūsų nurodytu adresu – 3,50 Eur.

4.2. Siuntos pristatymo kaina į pasirinktus „Venipak“ paštomatus – 3,20 Eur. „Omnivos“ siuntimo kaina – 2,80 Eur.

4.3. Perkantiems knygų daugiau nei už 29 Eur, knygas pristatysime nemokamai.

4.4. Užsakytas knygas galima atsiimti nemokamai leidyklos sandėlyje adresu: Draugystės g. 19, Kaunas, pirmadieniais–penktadieniais nuo 9.00 iki 15.00 val. Atsiimti užsakymą atvykite iš anksto telefonu suderinę atvykimo laiką. Tel.: +370 677 55594, +370 612 70972.

4.5. Norėdami užsisakyti mūsų knygų į užsienį, el. paštu siųskite mums užsakomų knygų sąrašą, kad pasvėrę jas galėtume jums pranešti siuntimo kainą.

4.6. Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsakytos knygos nepristatomos.

4.7. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjo nurodytu adresu per 2-5 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo.

4.8. Pristatymo metu Pirkėjas privalo patikrinti prekių būklę. Jei prekės yra pažeistos, Pirkėjas turi teisę jų nepriimti ir nedelsiant informuoti Pardavėją.

5. Prekių grąžinimas ir keitimas

5.1. Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes per 14 dienų nuo jų gavimo dienos, nenurodydamas priežasties, jei prekės nėra pažeistos ar naudojamos. Ši taisyklė netaikoma knygoms, jei jos buvo išpakuotos po pristatymo.

5.2. Grąžinamos prekės turi būti originalioje pakuotėje, su visais originaliais priedais ir dokumentais.

5.3. Pirkėjas privalo užtikrinti, kad grąžinamos prekės būtų tinkamai supakuotos ir apsaugotos nuo pažeidimų.

5.4. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti Pirkėjas.

5.5. Jei prekę pristatė kurjeris arba ją atsiėmėte paštomate, prekę privalote atsiųsti ar kitu būdu pristatyti į Vaiga sandėlį, Draugystės g. 19,

LT-5123 Kaunas, tel. +370 612 70972, el. paštas sandelys@vaiga.lt. Prašyme grąžinti pinigus būtinai nurodykite sąskaitos, į kurią pageidaujate gauti grąžinamas lėšas, numerį.

5.6. Jei el. parduotuvėje www.vaiga.lt įsigytą prekę atsiėmėte Vaiga knygynėlyje – sandėlyje (Draugystės g. 19, Kaune), įsigytą prekę privalote grąžinti į Vaiga knygynėlį – sandėlį.

5.7. Grąžinant prekę būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą, kuri buvo gauta kartu su siunta, arba kitą prekės pirkimą iš Pardavėjo patvirtinantį dokumentą, užsakymo numerį.

5.8. Už grąžinamos prekės komplektaciją atsako Pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, Pardavėjas nepriima grąžinamos prekės.

5.9. Svarbu: jeigu grąžinate nekokybiškas prekes (pvz., spaudos defektai) siuntimo išlaidas apmokėsime mes. Išskyrus tuos atvejus, kai perkant prekę buvo nurodyta, kad prekė bus su defektais, bei sąskaitoje nurodyta, kad prekė yra su defektais.

6. Garantijos ir pretenzijų nagrinėjimas

6.1. Pardavėjas užtikrina, kad parduodamos knygos yra kokybiškos ir be spaudos defektų.

6.2. Jei knyga turi trūkumų (pvz., spaudos defektai), Pirkėjas turi teisę reikalauti nemokamo trūkumų pašalinimo, knygos pakeitimo arba sutarties nutraukimo ir pinigų grąžinimo per 14 dienų nuo prekės gavimo.

6.3. Pretenzijos dėl knygų trūkumų turi būti pateikiamos raštu, pateikiant prekių pirkimo dokumentą ir išsamų trūkumų aprašymą.

7. Baigiamosios nuostatos

7.1. Šios taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

7.2. Visi ginčai, kylantys dėl šių taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos teisme pagal Pardavėjo buveinės vietą.