Prekių pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Knygas Jums pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą per 2-5 darbo dienas nuo mokėjimo už knygas patvirtinimo. Knygos pristatomos per „Venipak“ kurjerį Jūsų nurodytu adresu.

DĖMESIO! Kadangi kurjerių tarnyba siuntas pristato tik darbo valandomis, patariame nurodyti tą siuntos pristatymo adresą, kuriuo jūs tikrai galėsite siuntą priimti (pvz., darbovietės), arba pasirūpinkite, kad siuntą kas nors galėtų priimti vietoje jūsų.

Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsakytos knygos nepristatomos.

Siuntos pristatymo kaina – 2,80 Eur.

Perkantiems už daugiau nei 20 Eur knygas pristatysime nemokamai.

Taip pat galite rinktis ir knygų pristatymą į Venipak paštomatą. Ši paslauga Jums kainuos 2,50 EUR. Perkant knygų daugiau nei už 20 EUR, siuntimas nemokamas. Dėl šiuo metu itin padidėjusio siuntų skaičiaus paštomatuose kviečiame gavus savo siuntą atsiimti ją kuo greičiau, kad atlaisvintumėte paštomato skyrelį ir į jį galėtų būti pristatyta kita siunta. Rūpinkimės vieni kitais.

Į Kuršių neriją užsakymo pristatymo kaina – 40 Eur.

PREKIŲ PRISTATYMAS Į UŽSIENĮ

Užsakymus į užsienio valstybes pristatome per „Lietuvos paštą“. Siuntimo įkainiai skaičiuojami taikant „Lietuvos pašto“ tarptautinius tarifus pagal gavėjo valstybę, siuntos svorį ir matmenis (https://www.post.lt/lt/kainu-skaiciuokle).

Norėdami užsisakyti mūsų knygų į užsienį, el. paštu siųskite mums užsakomų knygų sąrašą, kad pasvėrę jas galėtume jums pranešti siuntimo kainą.

DĖMESIO! Jei knygas užsakote iš užsienio pristatymui Lietuvoje, prašome nurodyti Lietuvos telefono ryšio numerį – jis reikalingas siuntą pristatančiam kurjeriui susisiekti su gavėju!

KNYGŲ ATSIĖMIMAS LEIDYKLOJE

Užsakytas knygas galima atsiimti leidykloje adresu: Draugystės g. 19 Kaunas, pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 9.00 iki 17.00 val., penktadieniais – nuo 9.00 iki 16.00 val.

Atsiimti užsakymo atvykite telefonu suderinę atvykimo laiką.

Atsiimdami knygas leidykloje galite atsiskaityti grynaisiais pinigais. Jei pasirinkote knygas atsiimti leidykloje ir užsakymą apmokėjote banko pavedimu, turėkite pavedimo kopiją.